Придбати ліки швидше

29-06-2017

Тепер у нас можна придбати ліки швидше та з додатковими знижками

Аптечна мережа Санітас в ЖитомиріАптечна мережа Санітас вже більше 20 років забезпечує житомирян ліками та виробами медичного призначення. Колектив компанії завжди думає про те, як зробити сервіс більш швидким, зручним і вигідним для клієнтів.

Аптечна мережа Санітас в ЖитомиріЗ 1 листопада 2013 аптечна мережа «Санітас» вперше в Житомирі презентує нову послугу – резерв та замовлення ліків по телефону. Ця послуга дозволить клієнтам:

  • економити час на пошук і придбання необхідних ліків
  • підібрати повний перелік ліків в одній аптеці

І все це можна буде зробити сидячи вдома на дивані, чи в комфортному офісу по телефону. Отримати свої ліки кол-покупці зможуть у зручний для себе час, в аптеці поруч зі своїм домом із знижкою 5% (клієнти, що мають дисконтну карту аптечної мережі «Санітас», при замовленні і резерві препаратів по телефону отримають знижку 6 %). Першою аптекою, де кол-клієнти зможуть забирати свої замовлені ліки, стала нова аптека «Санітас», відкрита в центрі міста за адресою вул. Київська 19/2. У 2014 році клієнти уже зможуть забирати свої зарезервовані ліки в аптеках мережі «Санітас» у місті Житомирі.

Аптечна мережа Санітас в ЖитомиріПропонуємо всім клієнтам скористатися новою послугою, економити час та гроші! Для цього достатньо зателефонувати за номером: 46-30-46.

Служба резерву ліків «Санітас»

Дізнавайтесь першими про акції та новини!

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах та дізнавайтесь першими про нові акції та новини!