Фармавіта крокує поруч

Перша аптека «Фармавіта» з’явилася в 2009 році в Новоград-Волинську. Сьогодні ця мережа займає стабільну позицію на фармринку Житомира і продовжує свій розвиток в Житомирському регіоні. Де б не знаходилась аптека (а їх сьогодні у«Фармавіти» – 9), в Житомирі або в невеликому містечку області, тут діють єдині корпоративні стандарти.
Візитна картка «Фармавіти» — це висока якість обслуговування.

Співробітники мережі з самого початку створення взяли за основу стандарти і корпоративний стиль фірми «Санітас», що і зіграло ключову роль в співдружності двох підприємств. Дві фірми вже декілька років спільно проводять навчання персоналу — фармацевтів вчать не лише технічним засобам, але і індивідуальному підходу до кожного покупця. Головна особливість аптек в районах — це уміння правильно вести бесіду з покупцем, не перенавантажувати мову спеціальними термінами, вміти швидко надати необхідну інформацію.

У Коростені, Новоград-Волинському, Радомишлі жителі, які декілька років поспіль користуються послугами аптек «Фармавіти», відзначили, що для них вигідні умови дисконтного обслуговування. Дисконтна система «Фармавіти» має багато спільного з подібною системою «Санітас» і, як свідчить досвід, користуючись картками, що гарантують вигідні умови обслуговування, клієнти вибирають «Фармавіту» не випадково — не менш важливим для відвідувачів аптек також є чуйне і уважне відношення.

Професіоналізм фармацевтів і провізорів мережі аптек «Фармавіти» стабільно завойовує довіру і прихильність головного учасника фармацевтичного ринку — покупця.

Дізнавайтесь першими про акції та новини!

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах та дізнавайтесь першими про нові акції та новини!