Аптечна мережа «Санітас»

Аптечна мережа «Санітас» в Житомирі працює з 1997 року, у районних центрах Житомирської області – з 2003 року. Фірма починала свою діяльність з відкриття 8 аптечних підрозділів. Поступово відбувалося розширення мережі аптек за рахунок відкриття нових, а також завдяки реконструкції та вдосконаленню уже існуючих. В 2004 році у складі аптечної мережі було вже 27 аптечних підрозділів, а у 2006 році – нараховувалось 40.
З 2007 по 2010 рік розвиток відбувався завдяки за рахунок відкриття аптек у районних центрах, як: Коростень, Володарськ-Волинський, Новоград-Волинський, Баранівка, Ємільчино, Любар, Черняхів, Коростишів, Радомишль.
У 2010 році аптечна мережа уже нараховувала аж 50 аптечних підрозділів, завдячуючи головному принципу роботи і слогану нашої фірми – «Ваше здоров’я – наша турбота»
У 2003 році мережа «Санітас» обрала для себе концептуальний напрямок розвитку, власне нашу Місію, яка полягає в тому, щоб безперервно вдосконалювати якість обслуговування, рівень кваліфікації персоналу та постійно розширювати асортимент препаратів.

В 2004 було вирішено створити емблему фірми – символ, під яким працюватиме аптечна мережа. Ідея швидко знайшла підтримку та на вивісках аптек, поруч із назвою «Санітас» з’явилось біле, пухнасте Левенятко, що символізує СИЛУ та ЗДОРОВ’Я.
Традиції підприємства, які складалися протягом 16 років, сприяють дружній атмосфері в колективі і підвищенню корпоративної культури.

Створено новий стандарт обслуговування, згідно з яким кожен співробітник аптеки має в обов’язковому порядку дотримуватися корпоративної культури і етики обслужування, трудової та виконавчої дисципліни. Слоган «Ваше здоров’я – наша турбота» – це, насамперед, бережне ставлення до покупця і неодмінно доброзичливий стиль спілкування. З 2003 року в мережі аптек «Санітас» введена і діє система дисконтних карт, яка дає право на отримання покупцем 5% знижки на придбання лікарських засобів.

Майже кожна друга сім’я в Житомирі має дисконт, а в районних центрах області, де є аптечні підрозділи «Санітас» — кожна третя. Зараз аптечна мережа «Санітас» є лідером фармацевтичної галузі у Житомирській області і налічує 37 підрозділів.
У сучасних умовах дефіциту часу ростуть вимоги до швидкого, якісного обслуговування та забезпечення аптек лікарськими засобами. Сучасні комп’ютерні технології в значній мірі дозволяють працювати без помилок і протягом однієї хвилини фармацевт отримує інформацію про наявність в аптеці будь-якого лікарського засобу та його вартість — це значно економить час покупців і дозволяє якісніше надати послугу.
Чимала увага приділяється самостійному вибору лікарського засобу самим покупцем — вітрини безрецептурних препаратів, косметики, дитячого харчування і предметів догляду за малям оформлені і освітлені так, щоб давати людині можливість правильно орієнтуватися серед вітрин залу.

Не залишається без уваги провізорів першого столу чи фармацевтів і турбота, особливо в обслуговуванні літніх людей, які потребують нагадування як і коли вживати ліки.

Фірма «Санітас» ретельно і зважено відноситься до підбору фахівців всіх рівнів.
Достатня кількість уваги і часу приділяється підвищенню рівня знань персоналу. Постійно проводяться семінарі і тренінги, на яких фармацевті і провізорі набувають знань правил етики спілкування, психології покупця, вивчають основи маркетингу, мерчандайзингу.

Дізнавайтесь першими про акції та новини!

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах та дізнавайтесь першими про нові акції та новини!