Що таке здоров’я

14-07-2015

Що таке здоров'я

В здоровому тілі здоровий дух!

Давайте розберемося з визначенням «здоров’я», що означає саме слово, як біологічний стан організму. Здоров’я – це стан організму, здатного в цілому виконувати повністю свої функції, і як наслідок відсутність хвороби, недугів.

Стан людини може визначатися і комплексом спадкових і набутих за час життя якихось звичок, соціальних і психологічних факторів. Розглянемо останній. Дорога до здоров’я – це як біг з перешкодами, де є свої правила, учасники, покарання і нагорода, а головна мета – здоров’я. Ця гра вимагає чимало майстерності та цілеспрямованості.

Які інструменти і помічники будуть потрібні під час гри в «здоров’я» – це певні техніки вправ, гімнастика, правильне харчування, режим дня.

 

З якими супротивниками і спокусами доведеться зіткнутися:

  • Недотримання встановленої дієти;
  • Не дуже хороша генетична спадковість;
  • Забруднення навколишнього середовища (фактор, від якого страждають усі);

Найголовнішою перешкодою в цьому «бігу» на шляху до здоров’я, може виявитися ваша байдужість, необґрунтовані страхи, сумніви і звичка слідувати загальноприйнятим тенденціям і нормам, «всі побігли і я побіг».

 

Що ж нам допоможе забрати головний і бажаний приз – здоров’я?

  • Інформація. Чим більше ми будемо знати про своїх супротивників і способи боротьби з ними, тим швидше прийдемо до мети.
  • Правила гри. Що буде за невиконання цих дій?
  • Самодисципліна.

 

Стан здоров’я – це не тільки відсутність хвороб. Це стан душі: самодостатність, правильне мислення, радість, любов до навколишнього світу і до самого себе, внутрішнє умиротворення. Без віри в позитивний результат і досягнення мети, вашим життям керуватиме якийсь випадок. Важливо зрозуміти, що ви самі є причиною того, що відбувається з вами, принцип «Що посієш, те й пожнеш».

Все залежить, за якими правилами будете грати і від того, чи будете ви озброюватися знаннями, терпінням, рішучістю і вірою в реальність бути здоровим. Вирішуйте! 20, 30 вам років або 70, в будь-якому віці можна відчувати себе у відмінній формі, вільним і щасливим!

 

Дізнавайтесь першими про акції та новини!

Підпишіться на наші сторінки в соціальних мережах та дізнавайтесь першими про нові акції та новини!